کولر گستر ایرانیان ۰۲۱۳۳۳۲۲۹۱۱

چرا کولر جنرال ZH اوج گرفت

چرا کولر جنرال ZH به سرعت اوج گرفت 

 

کولر گستر ایرانیان ۰۲۱۳۳۳۲۲۹۱۱

چرا کولر جنرال ZH اوج گرفت ؟

مقاله تحلیلی

۱) تبلیغات قوی :
وارد کننده محترم این کولر تبلیغات قوی در هر استان داشتن و با انجام کنفرانس های خوب و قوی و دعوت از کارشناس های مطرح توانستن نظر بسیاری از اصحاب اهل فن را به سمت خودشان جذب کنند و شبکه فروش قوی ای تشکیل دهد.

۲) سهولت دسترسی و قیمت رقابتی :
چون این کولر به صورت با برگه سبز و بدون گارانتی بود خود نصابهای گارانتی به راحتی میتوانستن خریداری کنن و نصب و گارانتی کنن و چون کولری با کیفیت بالا بود نیاز به خدمات پس از فروش نداشت ، البته لازم به ذکر هست خود شرکت وارد کننده هم پشتیبانی قوی روی تامین قطعه این کولر داشت .

۳) پشتیبانی قطعات خوب :
اگر کمپرسور کولری می سوخت شرکت وارد کننده یک کمپرسور دیگر به همکاران کولر میداد و پشتیبانی قوی داشت و نصابها با خیال راحت این کولر رو نصب می کردند .

۴) ویژگی های فنی خوب کولر ZH :
این کولر چند ویژگی خوب داشت  که مطابق طبیعت ایران بود که باعث رشد فروش سریع این کولر شد :
الف : گاز جدید R410 : چون این کولر با گاز R410 به بازار عرضه شد خنک کنندگی بهتر و مصرف برق کمتر داشت وکمپرسور این کولر به خوبی در مناطق گرمسیر کشور مثل مشهد ، قم ، کرمان و یزد کار می کرد . همچنین چون تعدادکمی از کولرها با گاز R410 در ظرفیتهای بالا ( ۳۰ و ۳۶ هزار ) به بازار عرضه میشد به سرعت جای خود را در بازار باز کرد .

ب) قیمت مناسب: این کولر دارای قیمت مناسب بود و اقشار مختلف قدرت خرید این کولر را داشتن .
ج) مصرف انرژی A : باتوجه به گران شدن تدریجی برق در سالهای اخیر مصرف کنندگان به دنبال مصرف انرژی کمتر و آمدن قبض برق کمتر بودن  در پایان هر دوره بودن به همین دلیل برچسب انرژی A این نیاز مشتری را تامین می کرد .

چ ) دیجیتال مخفی : با روشن شدن کولر یه LED  بزرگ در وسط کولر نمایان میشد که سهولت  نگاه کردن به درجه برودت محیط را  آسان تر می کرد و چون صفحه نمایشگر در وسط کولر و بزرگ بود طرفداران بیشتری جذب می کرد .

د) تعداد کم سیم های ارتباطی رابط :  چون تعداد سیم های رابط این کولر کم بود و سازندگان محترم از تعداد کابل کمتر برای پایین بردن هزینه های ساخت استفاده می کردن این کولر به راحتی روی هر ساختمان و آپارتمانی نصب میشد .

خ) رادیات طلایی goldfines: این کولر دارای رادیات طلایی بود که باعث تبادل بهتر حرارت و طول عمر بیشتر رادیاتور های آن میشد و همچنین پوسیدگی رادیاتورهای کولر را تا حد زیادی کاهش می داد .

ج)داشتن کمپرسور با توان واقعی : این کولر در توانهای بالا دارای کمپرسور با توان واقعی بود  یعنی کولر ۳۰ هزار ان کمپرسور GMcc توشیبا ۴۸۰ بود و توان ۲۶ هزار یا ۲۸ هزار نبود .

ح) داشتن آپشن اتو ری ستارت:  مناسب برای نصب در اتاق های سرور

ذ) جفت برد بودن : …

ر) توان تبدیلی خوب :…

ز ) بسته بندی بسیار خوب و محکم :…

ک) توان بالا بلوور فن و سه سرعته بودن آن :…

نویسنده : اسدی

 

کانال تلگرام شرکت کولر گستر ایرانیان

 

 کانال تلگرام بازار بزرگ قطعات خاص کولر گازی 

 

کولر گستر ایرانیان ۰۲۱۳۳۳۲۲۹۱۱

ارتباط با ما :

۰۹۱۰۷۶۷۶۲۹۴

۰۲۱۳۳۳۲۲۹۱۱

۰۲۱۳۳۳۲۳۰۹۲

۰۲۱۶۶۸۳۸۹۶۹

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *